Відмова адміністрації магазину на Глушкова надати клієнтам книгу зауважень та пропозицій

Звертаюсь до власника магазину 7 км з проханням провести навчання для адміністрації та охорони магазину 7 км, який знаходиться за адресою місто Київ, пр-т Академіка Глушкова, 31А, з питань дотримання Конституції та чинного законодавства України, знання закону України «Про захист прав споживачів», наказу Міністерства економіки України «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами». Суб’єкт господарювання при здійсненні роздрібної торгівлі непродовольчими товарами повинен керуватися Господарським, Податковим і Цивільним кодексами України, Законами України «Про захист прав споживачів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Порядком провадження торговельної діяльності та правилами торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833, Порядком гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 № 506, цими Правилами, іншими нормативно-правовими актами, що регулюють торговельну діяльність.
За порушення законодавства про захист прав споживачів суб’єкт господарювання несе відповідальність згідно із законодавством. Також, прошу довести до адміністрації магазину, що існує обов’язок продавця при здійсненні торгівлі в торговому залі надати можливість безперешкодному переміщенні клієнтів в торговій зоні магазину.
Прошу зауважити, що адміністрація магазину вважає всупереч чинному законодавству, що вона може самостійно вирішувати кого впускати до магазину, а також не надає книгу зауважень та пропозицій на вимогу клієнтів. Також, адміністрація магазину порушує статтю 155. Порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також, статті 182, 356 Кримінального кодексу України. Прошу забезпечити наявність куточка для покупця при вході до магазину


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *